Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Třída Generála Píky

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Třída Generála Píky

Nabízíme pronájem bytu 2+kk v domě na ulici Třída Generála Píky. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna ). Byt se nachází ve 3.patře. CP je 43 m2, dispozice : chodba, koupelna s WC, obývací pokoj s kk, ložnice a velká komora, která se dá využít jako např. ložnice, takže byt připomíná spíše..

Lokalita: třída Generála Píky, Brno - Černá Pole12 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kuřimi

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kuřimi

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kuřimi na ulici Tišnovská. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu. CP 60 m2, pokoje neprůchozí, kuchyně, koupelna s WC dohromady. Byt je ve standartu, na podlaze PVC, dlažba, nevybaven, jen kuchyňská linka a sporák, je možné dovybavit. Je možné pronajmout..

Lokalita: Tišnovská, Kuřim10 000 Kč za měsíc

Pronájem pokoje, 15 m² - ul. Ladova, Brno

Pronájem pokoje, 15 m² - ul. Ladova, Brno

Nabízíme pronájem pokoje v domě na ul. Ladova, Brno –Řečkovice. Pokoj o CP 15 m2 se nachází ve 2 patře cihlového domu. Pokoj je zařízený (postel, skříně, stůl a židle). Koupelna, WC a kuchyně jsou společné pro další 3 pokoje (pro 4 osoby).

Lokalita: Ladova, Brno3 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu 2+kk, 48 m² - ul. Elgartova, Brno

Pronájem bytu 2+kk, 48 m² - ul. Elgartova, Brno

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, ul. Elgartova, Brno. Byt o CP 48 m2 ve druhém patře cihlového domu po rekonstrukci. Byt má balkon, okna do vnitrobloku - zahrady. Byt je kompletně zařízený, v kuchyni lednice s mrazákem a trouba, skříň, stůl a židle a sedačka. V koupelně sprchový kout. Prostorná..

Lokalita: Elgartova, Brno10 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu 2+kk, 43 m² - ul. Elgartova, Brno

Pronájem bytu 2+kk, 43 m² - ul. Elgartova, Brno

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, ul. Elgartova, Brno. Byt o CP 43 m2 se nachází v 1 patře cihlového domu – velmi klidný a čistý dům. Byt je částečně zařízený – v ložnici skříně a komoda (po dohodě je majitel ochoten vybavit postelí), v pokoji s kuchyňským koutem je lednice s mrazákem, sporák, jídelní..

Lokalita: Elgartova, Brno9 000 Kč za měsíc