Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 2+kk, 48 m² - ul. Elgartova, Brno

Pronájem bytu 2+kk, 48 m² - ul. Elgartova, Brno

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, ul. Elgartova, Brno. Byt o CP 48 m2 ve druhém patře cihlového domu po rekonstrukci. Byt má balkon, okna do vnitrobloku - zahrady. Byt je kompletně zařízený, v kuchyni lednice s mrazákem a trouba, v pokoji je 2-lůžková postel, skříň, stůl a židle, (po domluvě lze dodat..

Lokalita: Elgartova, Brno10 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem pokojů  v Brně v lokalitě Židenice.

Nabízíme pronájem pokojů v Brně v lokalitě Židenice.

Nabízíme pronájem pokojů v Brně, v lokalitě Židenice na ulici Neklanova. Pokoje se nachází v domě po kompletní rekonstrukci, jsou zcela nové, nebydlené. Kompletní vybavení ( spotřebiče, nábytek, talíře, atd...Vhodné jsou pro 1, 2, max. 3 osoby. Každý pokoj má samostatný, uzamykatelný vstup z..

Lokalita: Neklanova, Brno - Židenice8 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 24 m², ul. Kristenova, Brno

Pronájem bytu 1+kk, 24 m², ul. Kristenova, Brno

Nabízíme pronájem bytu 1+kk, ul. Kristenova, v Brně. CP 24 m2, po rekonstrukci. Prostorná koupelna s vanou. Byt vybaven postelí, stolem se židlí, skříní a komodou. Vestavěná lednice. Klidná lokalita, dobrá dostupnost do centra Brna. Není přípojka na pračku - nelze prát.

Lokalita: Kristenova, Brno - Komín6 500 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Ždánská v Bučovicích

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Ždánská v Bučovicích

Nabízíme byt 2+kk v Bučovicích v domě na ulici Ždánská. Byt se nachází v 1.patře. CP 50 m2, po rekonstrukci, pl.podlahy, koupelna s vanou a WC. Nevybaven, jen kuchyňská linka a spotřebiče Volný od 1.3.2020.

Lokalita: Ždánská, Bučovice10 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 1+1 ve Vranově

Nabízíme pronájem bytu 1+1 ve Vranově

Nabízíme pronájem bytu 1+1 v obci Vranov. Jedná se o bydlení v RD se samostatným vchodem. CP 35 m2, předsíň, koupelna s WC spíž, kuchyně, ložnice. Byt má okna do zahrady s krásným výhledem na okolí. Je možné využít zahradu. Nabízí se kompletně vybaven nábytkem a spotřebiči. Volný ihned. Vhodný..

Lokalita: Vranov7 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk,  35 m², ul. Kristenova, Brno

Pronájem bytu 1+kk, 35 m², ul. Kristenova, Brno

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ul. Kristenova v Brně – Komín. Byt o CP 35 m2 je plně zařízený. V pokoji jsou dvě postele skříň, stůl a židle. V menší kuchyňce je lednice a vařič. Koupelna po rekonstrukci s vanou (bez přípojky na pračku!).

Lokalita: Kristenova, Brno6 900 Kč za měsíc

Pronájem bytu 2+kk, 65 m², ul. Podveská, Brno

Pronájem bytu 2+kk, 65 m², ul. Podveská, Brno

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ul. Podveská, v Brně – Komín. Byt o CP 65 m2 se nachází ve 2. patře cihlového domu. V kuchyni vestavěná trouba, varná deska, lednice a mrazák. Jídelní stůl a židle. V předsíni vestavěná skříň. Plovoucí podlahy. Balkon. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, kolem..

Lokalita: Podveská, Brno13 000 Kč za měsíc