Prodej, Rodinné domy, Šumice, Ev.č.: S_RDHo_šum

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící dvougenerační RD 6
km od Pohořelic. Mimo zadní přilehlou část, která prošla kompletní rekonstrukcí, se jedná o novostavbu kolaudovanou v říjnu 2015. Pozemek o výměře 1680 m2.
Dům je určen pro náročnější klientelu s požadavkem na dostatek prostoru
a soukromí nebo firmu požadující exkluzivní firemní prostory s možností ubytování a v neposlední řadě i možnost pro investora, který hledá vhodnou nemovitost pro podnikání nebo menší developerský projekt, jelikož zadní část pozemku je připravena pro stavbu dalších rodinných domů – vhodným stavebním rozdělením je možné získat navíc až 3 samostatné domy.
V současnosti je celý objekt řešen jako 2 samostatné bytové jednotky (4+kk a 2+kk), každý se samostatným vstupem a vlastním zázemím - prakticky 2 rodinné domy vedle sebe s garáží na 2 auta. Na které navazuje užitková část tvořená černou kuchyní (14m2), dílnou( 27,5 m2), vinným sklepem s posezením, krbovými kamny a udírnou (35 m2) a skladem dřeva (40m2) .Dále navazuje budova o CP 100 m2, pod kterou je vybudována nádrž na dešťovou vodu o objemu 76.000 litrů, která slouží k automatickému zavlažování jak okrasné tak užitkové zahrady. Budova je rovněž po celkové rekonstrukci a momentálně je využívána jako sklad a
sušárna, lze využít jako další parkování apod. Na pozemku se nachází 6 kopaných studní, které se využívají jako užitková voda na celém pozemku a jsou plně propojeny se zavlažovacím systémem. Uprostřed dvora je přírodní jezírko (s vlastním čistícím systémem), skalka s vodopádem. V další části dvora je bazén se slanou vodou 6x3m, s protiproudem, tepelným čerpadlem, vlastní čističkou s automatickým dávkováním soli a čištěním. Bazén má zakrývací systém a lze jej využívat celoročně. V zadní části dvora je letní kuchyně (60 m2) s grilem, s klidným posezením a vlastní toaletou a koupelnou. Na celý uzavřený dvůr s okrasnou zahradou navazuje zahrada užitková , která je částečně osázena ovocnými stromy.
Dům je připojen na všechny dostupné sítě – vodovod, kanalizaci, plyn, elektřinu. Topení je zde řešeno více způsoby -je zde nový kotel na tuhá paliva, který nahřívá dvě 1.000litrové akumulační nádrže, plynový kotel, elektro-kotel a solární panely na střeše domu. Dům se nachází v blízkosti autobusové zastávky. Má výbornou dostupnost k městu Brnu, s perfektním napojením na dálnici D2. Jedná se o atraktivní, žádanou a klidnou lokalitu.

Kontaktujte makléře

Mgr. Tomáš Scheiner+420 732 932 475
scheiner@tsreality.cz
info v RK
KategorieRodinné domy
LokalitaŠumice
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná445 m²
Plocha pozemku1.680 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2015
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Garážano
Terasaano
Bazénano
Sklepano
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace