Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme pronájem bytu 2+kk v Komíně

Nabízíme pronájem bytu 2+kk v Komíně

Nabízíme pronájem bytu 2+kk v Komíně na ulici Branka. Byt se nachází ve 1NP cihlového domu. CP bytu 45 m2. Kompletně vybaven spotřebiči a nábytkem ( postel, skříň, lednice, pračka, sušička ) , je možné i bez vybavení.. Za domem je společná zahrada pro nájemníky domu s posezením. Volný od 1.8.2020...

Lokalita: Branka, Brno - Komín12 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 3+kk, 80 m² - ul. Kristenova, Brno

Pronájem bytu 3+kk, 80 m² - ul. Kristenova, Brno

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk, ul. Kristenova, v Brně. Byt o CP 80 m2 se nachází ve vnitrobloku budovy poskytující klid a soukromí, k dispozici menší terasa. Byt je po kompletní rekonstrukci, nová koupelna (vana i sprchový kout), kuchyně se spotřebiči. Byt je zařízený – v ložnici postele a skříň, v..

Lokalita: Kristenova, Brno15 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v domě na ulici Kotlářská. Byt se nachází ve 4.patře cihlového domu. CP 26 m2. Kuchyňka, velká koupelna s WC a pokoj s komorou a menším balkónem do vnitrobloku. Nabízí se kompletně vybaven spotřebiči a nábytkem ( postele, skříň, lednice, pračka, stůl, židle ). Volný..

Lokalita: Kotlářská, Brno10 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Žabovřeskách

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Žabovřeskách

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v domě na ulici Kroftova v Žabovřeskách. Byt se nachází v přízemí cihlového domu. CP 55 m2, nevybaven, jen kuchyňská linka, sporák, vlastní kotel na ohřev vody. Volný od 1.9.2021. Vhodný pro pracující, studenty. Více info v RK. Jedná se o lokalitu s dobrou občanskou..

Lokalita: Kroftova, Brno - Žabovřesky12 500 Kč za měsíc

Pronájem pokoje, 15 m² - ul. Ladova, Brno

Pronájem pokoje, 15 m² - ul. Ladova, Brno

Nabízíme pronájem pokoje v domě na ul. Ladova, Brno –Řečkovice. Pokoj o CP 15 m2 se nachází ve 2 patře cihlového domu. Pokoj je zařízený (postel, skříně, stůl a židle). Koupelna, WC a kuchyně jsou společné pro další 3 pokoje (pro 4 osoby).

Lokalita: Ladova, Brno3 500 Kč za měsíc

Pronájem pokoje, 23 m² - ul. Ladova, Brno

Pronájem pokoje, 23 m² - ul. Ladova, Brno

Nabízíme pronájem pokoje v domě na ul. Ladova, Brno –Řečkovice. Pokoj (pokoj pro jednu osobu) o CP 23 m2 se nachází ve 3 patře cihlového domu. K pokoji náleží velmi prostorná terasa (35 m2) s pěkným výhledem. Pokoj je zařízený (postel, skříně, stůl a židle). Koupelna, WC a kuchyně jsou společné pro..

Lokalita: Ladova, Brno4 600 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Spolkova v centru Brna. Byt se nachází v 5.patře cihlového domu s výtahem. Dům i byt jsou po kompletní rekonstrukci ( výtah, kotelna, zateplení, pl.okna, podlahy, atd.). CP bytu je 88 m2 + balkón 5 m2, pokoje jsou neprůchozí 20 m2 a 20 m2, kuchyně 15 m2,..

Lokalita: Spolková, Brno15 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v Maloměřicích

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v Maloměřicích

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v Maloměřicích v domě na ulici Hády. Jedná se o nové zrekonstruovaný byt. CP 25 m2. Nevybaven, jen kuchyňská linka. Volný ihned. Před dome zahrada k užívání, parkoviště pro nájemce. Volný ihned. Více info v RK.

Lokalita: Hády, Brno - Maloměřice9 000 Kč za měsíc