Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme pronájme bytu 2+kk v Novém Lískovci

Nabízíme pronájme bytu 2+kk v Novém Lískovci

Nabízíme pronájem bytu 2+kk v Novém Lískovci v domě na ulici Oblá. Byt se nachází v 5 podlaží panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, atd.). CP 47 m2+ sklep. Byt je po kompletní rekonstrukci, kompletně zařízený ( pračka, lednice, postel, sedačka, atd. ). Volný od..

Lokalita: Oblá, Brno - Nový Lískovec12 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kohoutovicích.

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kohoutovicích.

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kohoutovicích na ulici Musorgského. Byt se nachází v 1NP panelového domu. Dům po revitalizaci ( zateplení, stupačky ). CP bytu 65 m2, pokoje neprůchozí 20 m2, 15 m2, kuchyně 12 m2, koupelna a WC zvlášť. Byt je ve standartu, kompletně zařízený spotřebiči a..

Lokalita: Musorgského, Brno9 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Žabovřeskách

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Žabovřeskách

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v domě na ulici Kroftova v Žabovřeskách. Byt se nachází v přízemí cihlového domu. CP 55 m2, nevybaven, jen kuchyňská linka, sporák, vlastní kotel na ohřev vody. Volný od 1.9.2021. Vhodný pro pracující, studenty. Více info v RK. Jedná se o lokalitu s dobrou občanskou..

Lokalita: Kroftova, Brno - Žabovřesky12 500 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v domě na ulici Kotlářská. Byt se nachází ve 4.patře cihlového domu. CP 26 m2. Kuchyňka, velká koupelna s WC a pokoj s komorou a menším balkónem do vnitrobloku. Nabízí se kompletně vybaven spotřebiči a nábytkem ( postele, skříň, lednice, pračka, stůl, židle ). Volný od..

Lokalita: Kotlářská, Brno10 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 3+1, 80 m² - ul. Raisova, Brno

Pronájem bytu 3+1, 80 m² - ul. Raisova, Brno

Nabízíme pronájem bytu 3+1 (+ prostorná vstupní hala využívaná jako obývací pokoj a jídelna), na ul. Raisova, Brno. Byt o CP 80 m2 je v přízemí cihlového domu. Byt je zařízený, v kuchyni je kuchyňská linka s lednicí a varnou deskou. V pokojích vždy skříň a postele. Za vstupem velmi prostorná..

Lokalita: Raisova, Brno15 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 1+1 v centru Brna

Nabízíme pronájem bytu 1+1 v centru Brna

Nabízíme pronájem bytu 1+1 v centru Brna v domě na ulici Zahradníkova. Byt se nachází v 1 patře cihlového domu. CP bytu je 40 m2, nabízí se částečně vybavený (kuchyňská linka, sporák, lednice, pračka ). Volný od 1.8.2021. Jedná se o bydlení v centru Brna s dobrou občanskou vybaveností a..

Lokalita: Zahradnická, Brno11 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Spolkova v centru Brna. Byt se nachází v 5.patře cihlového domu s výtahem. Dům i byt jsou po kompletní rekonstrukci ( výtah, kotelna, zateplení, pl.okna, podlahy, atd.). CP bytu je 88 m2 + balkón 5 m2, pokoje jsou neprůchozí 20 m2 a 20 m2, kuchyně 15 m2,..

Lokalita: Spolková, Brno15 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v Maloměřicích

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v Maloměřicích

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v Maloměřicích v domě na ulici Hády. Jedná se o nové zrekonstruovaný byt. CP 25 m2. Nevybaven, jen kuchyňská linka. Volný ihned. Před dome zahrada k užívání, parkoviště pro nájemce. Volný ihned. Více info v RK.

Lokalita: Hády, Brno - Maloměřice9 000 Kč za měsíc