Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 20 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme prodej bytu 2+1 v centru Brna na ulici Gorkého.

Nabízíme prodej bytu 2+1 v centru Brna na ulici Gorkého.

Nabízíme prodej bytu 2+1 v OV na ulici Gorkého v centru Brna. Byt se nachází ve 4.patře cihlového domu ze 60.let.. Na domě proběhla před 12 lety revitalizace ( fasáda, pl.okna, stupačky, střecha, výtah ). CP bytu je 42 m2 + sklep 2 m2, pokoje 13 m2, 12 m2,, kuchyně 7 m2, předsíň 6 m2, koupelna a..

Lokalita: Gorkého, Brno3 200 000 Kč

Nabízíme prodej DB 2+kk v centru Brna na ulici Bezručova.

Nabízíme prodej DB 2+kk v centru Brna na ulici Bezručova.

Nabízíme prodej bytu 2+kk v centru Brna na ulici Bezručova. Dům je po revitalizaci ( fasáda, okna, stupačky, chystá se nový výtah ). Jedná se o dvoupatrovou nádstavbu na cihlovém domě z roku 2017. Byt se nachází v 5.patře., CP 44 m2, předsíň, koupelna s WC, kuchyně a pokoj. Nabízí se kompletně..

Lokalita: Bezručova, Brno2 800 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk, 48m² - ul. Úpatní, Brno

Pronájem bytu 2+kk, 48m² - ul. Úpatní, Brno

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk, ul. Úpatní, Brno – Nový Lískovec. Byt o CP 48 m2 je po kompletní rekonstrukci – nová koupelna s rohovou vanou, kuchyně s varnou deskou, troubou a lednicí, v pokojích plovoucí podlaha., v prostorné předsíni je dlažba. Nová plastová okna, orientovaná do vnitrobloku –..

Lokalita: Úpatní, Brno11 000 Kč za měsíc

Nabízíme prodej RD v Holubicích

Nabízíme prodej RD v Holubicích

Nabízíme prodej RD v Holubicích, okres Vyškov, poblíž Brna. Jedná se o dům k celkové rekonstrukci, postavený na pozemku o CP 185 m2. Zajímavá lokalita vzhledem dojezdu do Brna. Dům je napojen na elektřinu, vodu, odpady. Určen k rekonstrukci dle vlastních představ. Více info v RK.

Lokalita: Holubice1 550 000 Kč

Nabízíme prodej DB/OV 3+1v Novém Lískovci na ulici Koniklecova

Nabízíme prodej DB/OV 3+1v Novém Lískovci na ulici Koniklecova

Nabízíme prodej DB/OV 3+1 v domě na ulici Koniklecova. Byt se nachází ve 2.patře panelového domu. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, stupačky ), v domě jsou dva výtahy ( nákladní, osobní ). Byt je v původním, udržovaném stavu stylizován do venkovského bydlení ( zdi jsou obložené dřevem,..

Lokalita: Koniklecová, Brnoinfo v RK

Nabízíme prodej bytu 2+kk na ulici Oblá v Novém Lískovci.

Nabízíme prodej bytu 2+kk na ulici Oblá v Novém Lískovci.

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Oblá v Novém Lískovci. Byt se nachází v 1.patře panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, dva výtahy, bezbariérový vstup do domu i bytu, nové stupačky, ). CP 45 + sklep, byt je po prvním majiteli v dobrém stavu, na podlaze..

Lokalita: Oblá, Brno2 700 000 Kč

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v domě na ulici Kotlářská. Byt se nachází ve 4.patře cihlového domu. CP 26 m2. Kuchyňka, velká koupelna s WC a pokoj s komorou a menším balkónem do vnitrobloku. Nabízí se kompletně vybaven spotřebiči a nábytkem ( postele, skříň, lednice, pračka, stůl, židle ). Volný od..

Lokalita: Kotlářská, Brno10 000 Kč za měsíc

Prodej bytu 1+1, 42 m², ul. Úvoz,  Brno

Prodej bytu 1+1, 42 m², ul. Úvoz, Brno

Nabízíme prodej 1+1, ul. Úvoz, v centru Brna. Byt o CP 42 m2 se nachází v přízemí cihlové budovy. Okna jsou orientována do vnitrobloku, tzn. velmi klidné prostředí. Byt prošel částečnou rekonstrukcí – nové rozvody vody a odpadu, nová kuchyňská linka, platová okna, plovoucí podlahy. Prostorný..

Lokalita: Úvoz, Brno2 290 000 Kč

Nabízíme pronájem obchodních prostor v centru Brna.

Nabízíme pronájem obchodních prostor v centru Brna.

Nabízíme pronájem obchodních prostor v centru Brna. Jedná se o zavedené kadeřnictví na rohu Dvořákové a Kozí. Prostor se nachází v 1NP domu, CP 20 m2 vč.zázemí ( WC, koupelna ). Kompletně vybaven - je možnost ponechat vybavení, případně prostor vyklidit. Prostor je zkolaudován jako kadeřnictví a..

Lokalita: Dvořákova, Brno7 000 Kč za měsíc

Prodej pozemku, 6012 m² - Brno - Ivanovice

Prodej pozemku, 6012 m² - Brno - Ivanovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zajímavé pozemky s celkovou plochou 6012 m2 v katastrálním území Ivanovice. Pozemky společně vytváří jednu ucelenou plochu vhodnou pro výstavbu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, pozemky podél hlavní komunikace. V územním plánu města Brna se jedná o..

Lokalita: Brno - Ivanovice39 000 000 Kč