Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna na Zelném Trhu

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna na Zelném Trhu

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Radnická v centru Brna u Zelného trhu. Byt se nachází ve 2.patře cihlového domu z roku 1920. Dům je po revitalizaci ( fasáda, okna, výtah ). CP bytu je 90 m2, pokoje přes 20 m2, obytná kuchyně, koupelna a WC zvlášť. Byt se nabízí kompletně vybaven, je možné..

Lokalita: Radnická, Brno16 500 Kč za měsíc

Pronájem, Garáže, 18 m²

Pronájem, Garáže, 18 m²

Nabízíme pronájem garáže na Vinohradech. Jedná se o novostavbu garáží na ulici Vlčnovská, Žarošická. Garáž za dvěma vraty, oboje na dálkové ovládání. CP 18 m2. Volný od 1.10.2019. V ceně elektřina, voda. Budova je vedle trolejbusové zastávky.

Lokalita: Vlčnovská, Brno - Židenice2 300 Kč za měsíc

Nabízíme prodej RD v Medlově

Nabízíme prodej RD v Medlově

Nabízíme prodej RD v Medlově, kousek od Brna. Jedná se o řadový dům o CP 672 m2 zastavěné plochy a nádvoří. Dům byl rozdělen na dvě bytové jednotky, každá má vlastní vstup ze dvora. V první části se nachází byt 3+1 z koupelnou s WC a velkou předsíní. Ve druhé části se nachází byt 2+1 s koupelnou..

Lokalita: Medlov4 000 000 Kč

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Tábor

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Tábor

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v domě na ulici Tábor v lokalitě Královo pole. Byt se nachází ve 2 podlaží cihlového domu s výtahem, po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, rozvody elektřiny ). CP bytu 96 m2, dispozice : byt má prostornou předsíň ( 9 m2 ), přes kterou se vchází do všech místností,..

Lokalita: Tábor, Brno20 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+1 v Komíně

Pronájem bytu 1+1 v Komíně

Nabízíme pronájem bytu 1+1 v Komíně na ulici Čoupkových. Byt se nachází ve 2.patře panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, stupačky ). CP bytu 40 m2 + komora v mezipatře. Byt je po rekonstrukci ( na podlaze dlažba, koberec, koupelna se sprchovým koutem a WC,..

Lokalita: ulice Čoupkových, Brno - Komín10 500 Kč za měsíc

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Nabízíme prodej pozemku pro komerční využití v lokalitě Dolní Heršpice. Pozemek leží souběžně s ulicí Vídeňská nedaleko sjezdu z dálnice D1. CP je 10 182 m2, příjezd k pozemku je po zpevněné cestě. Vedle pozemku se nachází železniční trať. Plocha je určena pro průmyslovou výstavbu dle územního..

Lokalita: Brno1 200 Kč za m2

Prodej, Rodinné domy, Šumice

Prodej, Rodinné domy, Šumice

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící dvougenerační RD 6 km od Pohořelic. Mimo zadní přilehlou část, která prošla kompletní rekonstrukcí, se jedná o novostavbu kolaudovanou v říjnu 2015. Pozemek o výměře 1680 m2. Dvougenerační dům je v současnosti rozdělen na 2 samostatné jednotky..

Lokalita: Šumiceinfo v RK

Nabízíme výměnu OB 1+1 v Králově poli

Nabízíme výměnu OB 1+1 v Králově poli

Nabízíme zprostředkování výměny OB 1+1 v Kr.poli na ulici Bystřínova. Byt se nachází v 6.patře panelového domu s výtahem. Dům je po kompletní revitalizaci ( zateplení, pl.okna, výtah ). CP 44 m2, předsíň, koupelna s WC, kuchyně s komorou, ložnice a balkón. Výměna za byt 3+1, nebo 4+1 ve stejné..

Lokalita: Bystřinova, Brnodohodou

Nabízíme prodej RD v Holubicích

Nabízíme prodej RD v Holubicích

Nabízíme prodej RD v Holubicích, okres Vyškov, poblíž Brna. Jedná se o dům k celkové rekonstrukci, postavený na pozemku o CP 185 m2. Zajímavá lokalita vzhledem dojezdu do Brna. Dům je napojen na elektřinu, vodu, odpady. Určen k rekonstrukci dle vlastních představ. Více info v RK.

Lokalita: Holubice1 450 000 Kč

Nabízíme prodej bytu 2+kk na ulici Oblá v Novém Lískovci.

Nabízíme prodej bytu 2+kk na ulici Oblá v Novém Lískovci.

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Oblá v Novém Lískovci. Byt se nachází v 1.patře panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, dva výtahy, bezbariérový vstup do domu i bytu, nové stupačky, ). CP 45 + sklep, byt je po prvním majiteli v dobrém stavu, na podlaze..

Lokalita: Oblá, Brno2 700 000 Kč