Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej bytu 2+1 v OV na ulici Jugoslávská

Prodej bytu 2+1 v OV na ulici Jugoslávská

Nabízíme prodej bytu 2+1 v OV na ulici Jugoslávská. Byt se nachází ve 2 patře cihlového domu po revitalizaci ( pl.okna, fasáda, střecha, výtah, sklepy ). CP bytu je 72 m2, + sklep 6 m2 předsíň, kuchyně, WC, dvě komory, dva pokoje a samostatná koupelna. Byt je určen k rekonstrukci, na podlaze..

Lokalita: Jugoslávská, Brno3 590 000 Kč

Prodej bytu 3+kk, 69 m² - ul. Ant. Smutného, Střelice

Prodej bytu 3+kk, 69 m² - ul. Ant. Smutného, Střelice

Nabízíme k prodeji byt 3+kk, ul. Antonína Smutného, v obci Střelice. Byt o CP 69,1 m2 se nachází v přízemí cihlového domu po kompletní revitalizaci provedené v roce 2019 (zateplení, fasáda, nová střecha, rozvody). Byt prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí vč. rozvodů elektřiny a vody. Nová..

Lokalita: Ant. Smutného, Střelice3 290 000 Kč

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Štefánikova

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Štefánikova

Nabízíme pronájem mezonetového bytu 3+kk na ulici Štefánikova. Byt se nachází ve 2 patře cihlového domu, který se nachází ve vnitrobloku mezi domy - klidné místo., bez výtahu. CP bytu je cca 60 m2, v přízemí se nachází předsíň, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyní, v patře jsou dva neprůchozí..

Lokalita: Štefánikova, Brno13 500 Kč za měsíc

Nabízíme NP v centru Brna na ulici Gorkého

Nabízíme NP v centru Brna na ulici Gorkého

Nabízíme NP na ulici Gorkého. Jedná o prostor nacházejí se v domě v klidném vnitrobloku v 1PP. CP 120 m2, příprava na kuchyň, koupelna s WC a WC zvlášť. Kompletně po rekonstrukci z roku 2012 ( omítky, elektřina, voda, podlahy, atd...). Měsíční náklady : 2180,-Kč fond oprav + služby, je zde..

Lokalita: Gorkého, Brno4 900 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, Šumice

Prodej, Rodinné domy, Šumice

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící dvougenerační RD 6 km od Pohořelic. Mimo zadní přilehlou část, která prošla kompletní rekonstrukcí, se jedná o novostavbu kolaudovanou v říjnu 2015. Pozemek o výměře 1680 m2. Dům je určen pro náročnější klientelu s požadavkem na dostatek..

Lokalita: Šumiceinfo v RK

Pronájem bytu 1+1 v Komíně

Pronájem bytu 1+1 v Komíně

Nabízíme pronájem bytu 1+1 v Komíně na ulici Čoupkových. Byt se nachází ve 2.patře panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, stupačky ). CP bytu 40 m2 + komora v mezipatře. Byt je po rekonstrukci ( na podlaze dlažba, koberec, koupelna se sprchovým koutem a WC,..

Lokalita: ulice Čoupkových, Brno - Komín10 500 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna na Zelném Trhu

Nabízíme pronájem bytu 3+kk v centru Brna na Zelném Trhu

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Radnická v centru Brna u Zelného trhu. Byt se nachází ve 2.patře cihlového domu z roku 1920. Dům je po revitalizaci ( fasáda, okna, výtah ). CP bytu je 90 m2, pokoje přes 20 m2, obytná kuchyně, koupelna a WC zvlášť. Byt se nabízí kompletně vybaven, je možné..

Lokalita: Radnická, Brno16 500 Kč za měsíc

Nabízíme prodej RD v Medlově

Nabízíme prodej RD v Medlově

Nabízíme prodej RD v Medlově, kousek od Brna. Jedná se o řadový dům o CP 672 m2 zastavěné plochy a nádvoří. Dům byl rozdělen na dvě bytové jednotky, každá má vlastní vstup ze dvora. V první části se nachází byt 3+1 z koupelnou s WC a velkou předsíní. Ve druhé části se nachází byt 2+1 s koupelnou..

Lokalita: Medlov4 000 000 Kč

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Nabízíme prodej pozemku pro komerční využití v lokalitě Dolní Heršpice. Pozemek leží souběžně s ulicí Vídeňská nedaleko sjezdu z dálnice D1. CP je 10 182 m2, příjezd k pozemku je po zpevněné cestě. Vedle pozemku se nachází železniční trať. Plocha je určena pro průmyslovou výstavbu dle územního..

Lokalita: Brno1 200 Kč za m2

Nabízíme prodej RD v Maloměřicích

Nabízíme prodej RD v Maloměřicích

Nabízíme k prodeji dva cihlové rodinné domy v městské části Brno, Maloměřice se třemi parkovacími místy před domem. Celková plocha 346m2, zastavěná plocha 142m2. Jedná se o vyvýšený jednopatrový, podsklepený dům v dobrém stavu, který je připraven k modernizaci. V domě se nachází technická místnost..

Lokalita: Brno - Maloměřice6 400 000 Kč