Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 2+kk, 83 m² - ul. Radnická, Brno

Pronájem bytu 2+kk, 83 m² - ul. Radnická, Brno

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ul. Radnická v samotném centru Brna. Byt o CP 83 m2 se nachází v 5. patře cihlového domu poskytující nádherný výhled, zejména na dominantu Brna – Petrov. Byt prošel kompletní renovací v roce 2016. Hlavním prostorem je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním..

Lokalita: Radnická, Brno18 000 Kč za měsíc

Nabízíme prodej bytu 2+1 v obci Litovel

Nabízíme prodej bytu 2+1 v obci Litovel

Nabízíme prodej bytu 2+1 v obci Litovel v domě na ulici Karla Sedláka. Jedná se o panelový dům po částečně revitalizaci ( pl.okna, stupačky, nyní se buduje v domě výtah ). Byt se nachází ve 2 patře, CP 46 m2, prostorná chodba, koupelna s WC, kuchyně, obývací pokoj a ložnice. V přízemí domu sklepní..

Lokalita: Karla Sedláka, Litovel1 500 000 Kč

Pronájem, Garáže, 18 m²

Pronájem, Garáže, 18 m²

Nabízíme pronájem garáže na Vinohradech. Jedná se o novostavbu garáží na ulici Vlčnovská, Žarošická. Garáž za dvěma vraty, oboje na dálkové ovládání. CP 18 m2. Volný od poloviny prosince 2020. V ceně elektřina, voda. Budova je vedle trolejbusové zastávky.

Lokalita: Vlčnovská, Brno - Židenice2 400 Kč za měsíc

Pronájem pokoje, 15 m² - ul. Ladova, Brno

Pronájem pokoje, 15 m² - ul. Ladova, Brno

Nabízíme pronájem pokoje v domě na ul. Ladova, Brno –Řečkovice. Pokoj o CP 15 m2 se nachází ve 2 patře cihlového domu. Pokoj je zařízený (postel, skříně, stůl a židle). Koupelna, WC a kuchyně jsou společné pro další 3 pokoje (pro 4 osoby).

Lokalita: Ladova, Brno3 500 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+kk ve Znojmě

Nabízíme pronájem bytu 2+kk ve Znojmě

Nabízíme pronájem bytu 2+kk v historickém centru Znojma na ulici Velká Mikulášská. Byt se nachází ve 2.patře cihlového domu. Dům je po kompletní revitalizaci ( zachovány jsou dobové prvky, podlahy, odpady, dveře, okna, atd...). CP bytu 74 m2, předsíň, z které je vchod do prostorné koupelny, dále..

Lokalita: Velká Mikulášská, Znojmo10 200 Kč za měsíc

Nabízíme prodej bytu 2+1 na ulici Kosmonautů

Nabízíme prodej bytu 2+1 na ulici Kosmonautů

Nabízíme prodej bytu 2+1 v domě na ulici Kosmonautů. Dům je po celkové revitalizaci ( zateplení, pl.okna, stupačky ). CP bytu je 52 m2, jedná se o předělaný byt 2+kk na 2+1, menší předsíň, ložnice, prostorná kuchyně, koupelna s WC a velký obývací pokoj. Vše je nové, čerstvě po..

Lokalita: Brno - Bohunice4 500 000 Kč

Nabízíme prodej bytu 2+kk v Bučovicích

Nabízíme prodej bytu 2+kk v Bučovicích

Nabízíme prodej bytu 2+kk v Bučovicích v domě na ulici Nádražní. Jedná se o kompletně nově zrekonstruovaný dům o dvou nových bytech ( rozvody elektriky, vody, odpady, topení, podlahy, obklady, dlažba, okna, dveře, atd....). CP bytu 70 m2 + sklep + zahrada za domem pro dva byty k užívání. Nachází..

Lokalita: Nádražní, Bučoviceinfo v RK

Nabízíme prodej bytu v Bučovicích

Nabízíme prodej bytu v Bučovicích

Nabízíme prodej bytu 2+kk v Bučovicích v domě na ulici Nádražní. Jedná se o nově zrekonstruovaný dům o dvou nových bytech ( rozvody elektriky, vody, odpady, topení, podlahy, obklady, dlažba, okna, dveře, atd....). . CP bytu 82 m2 + sklep + zahrada za domem pro dva byty k užívání. Nachází se v 2NP,..

Lokalita: Nádražní, Bučoviceinfo v RK

Prodej bytu 2+kk, 95 m² - ul. Roháčova, Praha

Prodej bytu 2+kk, 95 m² - ul. Roháčova, Praha

Nabízím prodej půdního bytu 2+kk, ul. Roháčova, Praha 3 (jedná se o převod družstevního podílu). Byt ve velmi pěkném stavu o CP 95 m2 se nachází ve 4. patře cihlového domu v klidné ulici. Byt je vybavený nábytkem na míru (postel, skříně, stoly, kuchyňská linka). V bytě je krásná galerie s výškou..

Lokalita: Roháčova, Praha5 750 000 Kč

Nabízíme prodej RD v Silůvkách

Nabízíme prodej RD v Silůvkách

Nabízíme prodej RD v Silůvkách u Brna. Jedná o dům rozdělení na dvougenerační bydlení. ZP 208 m2, za domem se nachází zahrada o CP 103 m2. Celková výměra pozemku je tedy 311 m2 Dům má také předzahrádku. Celková dispozice je : v přízemí 2+1 + koupelna a WC, v patře 2+1 + koupelna s WC. Dům prošel..

Lokalita: Silůvky3 500 000 Kč