Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 22 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kuřimi

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kuřimi

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Kuřimi na ulici Tišnovská. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu. CP 60 m2, pokoje neprůchozí, kuchyně, koupelna s WC dohromady. Byt je ve standartu, na podlaze PVC, dlažba, nevybaven, jen kuchyňská linka a sporák, je možné dovybavit. Je možné pronajmout..

Lokalita: Tišnovská, Kuřim11 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Kounicova

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Kounicova

Nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Kounicova poblíž Přirodovědecké fakulty. Byt se nachází v přízemí domu, otočen do zahrady, možnost přístupu, grilování, posezení. CP 45 m2 , byt je po rekonstrukci ( pl.podlahy, dlažba, pl.okna ). Byt je vybaven spotřebiči a nábytkem. Volný od..

Lokalita: Kounicova, Brno9 400 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk na ulici Kotlářská

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v domě na ulici Kotlářská. Byt se nachází ve 4.patře cihlového domu. CP 26 m2. Kuchyňka, velká koupelna s WC a pokoj s komorou a menším balkónem do vnitrobloku. Nabízí se kompletně vybaven spotřebiči a nábytkem ( postele, skříň, lednice, pračka, stůl, židle ). Volný od..

Lokalita: Kotlářská, Brno10 000 Kč za měsíc

Prodej bytu 1+1, 42 m², ul. Úvoz,  Brno

Prodej bytu 1+1, 42 m², ul. Úvoz, Brno

Nabízíme prodej 1+1, ul. Úvoz, v centru Brna. Byt o CP 42 m2 se nachází v přízemí cihlové budovy. Okna jsou orientována do vnitrobloku, tzn. velmi klidné prostředí. Byt prošel částečnou rekonstrukcí – nové rozvody vody a odpadu, nová kuchyňská linka, platová okna, plovoucí podlahy. Prostorný..

Lokalita: Úvoz, Brno2 290 000 Kč

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Branka v Komíně

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Branka v Komíně

Nabízíme pronájem bytu 3+kk na ulici Branka v Komíně. Byt se nachází ve 2NP cihlového domu. CP 56 m2. Na podlaze pl.podlahy, koupelna, WC, pokoje neprůchozí. Byt je kompletně vybaven spotřebiči a nábytkem ( lednice, pračka, sušička, postele, skříně, stůl, židle ). Je možné pronajmout i bez..

Lokalita: Branka, Brno - Komín12 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem obchodních prostor v centru Brna.

Nabízíme pronájem obchodních prostor v centru Brna.

Nabízíme pronájem obchodních prostor v centru Brna. Jedná se o zavedené kadeřnictví na rohu Dvořákové a Kozí. Prostor se nachází v 1NP domu, CP 20 m2 vč.zázemí ( WC, koupelna ). Kompletně vybaven - je možnost ponechat vybavení, případně prostor vyklidit. Prostor je zkolaudován jako kadeřnictví a..

Lokalita: Dvořákova, Brno7 000 Kč za měsíc

Nabízíme prodej DB 2+kk v centru Brna na ulici Bezručova.

Nabízíme prodej DB 2+kk v centru Brna na ulici Bezručova.

Nabízíme prodej bytu 2+kk v centru Brna na ulici Bezručova. Dům je po revitalizaci ( fasáda, okna, stupačky, chystá se nový výtah ). Jedná se o dvoupatrovou nádstavbu na cihlovém domě z roku 2017. Byt se nachází v 5.patře., CP 44 m2, předsíň, koupelna s WC, kuchyně a pokoj. Nabízí se kompletně..

Lokalita: Bezručova, Brno2 800 000 Kč

Prodej pozemku, 6012 m² - Brno - Ivanovice

Prodej pozemku, 6012 m² - Brno - Ivanovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zajímavé pozemky s celkovou plochou 6012 m2 v katastrálním území Ivanovice. Pozemky společně vytváří jednu ucelenou plochu vhodnou pro výstavbu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, pozemky podél hlavní komunikace. V územním plánu města Brna se jedná o..

Lokalita: Brno - Ivanovice39 000 000 Kč

Nabízíme prodej bytu 4+1 v OV ve Slatině

Nabízíme prodej bytu 4+1 v OV ve Slatině

Nabízíme prodej bytu v OV 4+1 na ulici Mikulčická ve Slatině. Byt se nachází ve 4.patře panelového domu s výtahem po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, stupačky, výtah ). CP bytu 90 mě + balkón, dispozice předsíň 9 m2, pokoje neprůchozí 20 m2, 16 m2, 15 m2, 10 m2, koupelna a Wc zvlášť, kuchyně 12..

Lokalita: Mikulčická, Brno4 190 000 Kč

Pronájem, Garáže, 18 m²

Pronájem, Garáže, 18 m²

Nabízíme pronájem garáže na Vinohradech. Jedná se o novostavbu garáží na ulici Vlčnovská, Žarošická. Garáž za dvěma vraty, oboje na dálkové ovládání. CP 18 m2. Volný ihned. V ceně elektřina, voda. Budova je vedle trolejbusové zastávky.

Lokalita: Vlčnovská, Brno - Židenice2 300 Kč za měsíc