Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Mgr. Tomáš Scheiner" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 2+1, 54 m² - Tábor, Brno

Pronájem bytu 2+1, 54 m² - Tábor, Brno

Nabízíme nájem bytu 2+1, ul. Tábor, Brno. Byt o CP 54 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Byt je zařízený. V kuchyni je kuchyňská linka, sporák, lednice s mrazákem, komora a vstup na balkon. V pokojích sedačka, stůl, skříně a postele. Koupelna po rekonstrukci, WC zvlášť.

Lokalita: Tábor, Brno12 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 52 m² - ul. Vavřinecká, Brno

Pronájem bytu 1+kk, 52 m² - ul. Vavřinecká, Brno

Nabízíme pronájem velmi prostorného bytu 1+kk, ul. Vavřinecká, Brno – Komín. Byt o CP 52 m2 je velmi prostorný a světlý, okna a terasa s výhledem do zeleně a klidného prostředí. Byt je částečně zařízený. V bytě je položený zcela nový koberec. Vybavený kuchyňský kout s vestavěnou varnou deskou,..

Lokalita: Vavřinecká, Brno11 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+1, 62 m² - ul. Ladova, Brno

Pronájem bytu 1+1, 62 m² - ul. Ladova, Brno

Nabízíme nájem bytu 1+1, ul. Ladova, Brno – Řečkovice. Byt o CP 62 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu ve velmi klidné lokalitě. V kuchyni je jídelní stůl a židle, zařízená kuchyňská linka se spotřebiči – lednice s mrazákem, myčka nádobí, trouba a varná deska, vstup na balkon s..

Lokalita: Ladova, Brno9 000 Kč za měsíc

Prodej pozemku , 1928 m² - Mikulov

Prodej pozemku , 1928 m² - Mikulov

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej pozemku o výměře 1928 m2, v obci Mikulov. Přístup k pozemku je zajištěn po pozemku ve vlastnictví města. Jedná se o rovinatý pozemek v žádané lokalitě, velmi klidné prostředí s pěkným okolím bez provozu. Pozemek je územním plánem určen k výstavbě pro..

Lokalita: Mikulov2 850 Kč za m2