Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem areálu - nebytových prostor,  636 m² - ul. Rybnická, Brno

Pronájem areálu - nebytových prostor, 636 m² - ul. Rybnická, Brno

Nabízíme k pronájmu celý areál - nebytové prostory na ul. Rybnická, Brno, o celkové podlahové ploše 636 m2. Prostory lze využít jako skladové/výrobní/servis s kancelářským zázemím. Vlastní soukromí areál s jedním nájemcem, plocha pozemku je 1352 m2, z toho zastavěná plocha 802 m2, cca 500 m2 se..

Lokalita: Rybnická, Brno90 000 Kč za měsíc

Prodej bytu 3+1,  62 m² - ulice Kosmonautů, Brno

Prodej bytu 3+1, 62 m² - ulice Kosmonautů, Brno

Nabízíme prodej 3+1, ulice Kosmonautů, Brno. Byt o CP 62 m2 se nachází v 1. patře panelového domu po kompletní revitalizaci (fasáda, zateplení, plastová okna, nový moderní výtah, rozvody vody a odpadu). Byt je v původním stavu, v koupelně keramické obklady. Nová zasklená lodžie. Nové vstupní dveře..

Lokalita: ulice Kosmonautů, Brno4 450 000 Kč

Pronájem bytu 1+kk,  22 m², ul. Úpatní, Brno

Pronájem bytu 1+kk, 22 m², ul. Úpatní, Brno

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, na ul. Úpatní v Brně. CP 22 m2, v prvním patře cihlového domu. V bytě je postel, stůl a židle, menší kuchyňská linka s vařičem a lednicí. Byt má novou koupelnu (bez přípojky na pračku!) Klidné prostředí.

Lokalita: Úpatní, Brno6 500 Kč za měsíc

Nabízíme výměnu bytu 2+kk v Židenicích na ulici Krásného

Nabízíme výměnu bytu 2+kk v Židenicích na ulici Krásného

Nabízíme výměu obecního bytu 2+kk v Židenicích v domě na ulici Krásného. Byt se nachází v panelovém domě s výtahem. CP 70 m2, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC a koupelna zvlášť, komora a terasa. Měsíční náklady cca 6500,-Kč + inkaso. Výměna za menší byt. Více info v RK.

Lokalita: Krásného, Brno - Žideniceinfo v RK

Pronájem bytu 2+kk, 70 m² - Šumice

Pronájem bytu 2+kk, 70 m² - Šumice

Nabízíme pronájem bytu 2+kk + pracovna (šatna), v obci Šumice. Bezbariérový byt o CP 70 m2 je zařízený. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je sedací souprava, obývací stěna, kuchyňská linka se sporákem. V ložnici jsou postele a skříně. Prostorná koupelna se sprchovým koutem. V předsíni dlažba,..

Lokalita: Šumice11 000 Kč za měsíc

Prodej garáže, 18 m² - ul. Věstonická, Brno - Vinohrady

Prodej garáže, 18 m² - ul. Věstonická, Brno - Vinohrady

Nabízíme prodej garáže v osobním vlastnictví, při ul. Věstonická, Brno - Vinohrady. Garáž o CP 18 m2 je v dobrém stavu - udržovaná a nově vymalovaná. Garáž je připojená k elektrické energii (osvětlení, zásuvky) - podružný elektroměr. Garáž má uzamykatelné kovové vrata a je umístěna v garážovém..

Lokalita: Věstonická, Brno1 200 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení,  1992 m² - Brno - Přízřenice

Prodej pozemku pro bydlení, 1992 m² - Brno - Přízřenice

Nabízíme prodej stavebního pozemku, ul. Novomoravanská, Brno – Přízřenice. Pozemek o CP 1992 m2 je oplocený. Pozemek lze využít pro stavbu 2 rodinných domů nebo menšího bytového domu (územní plán – BO plocha všeobecného bydlení). Na hranici pozemku je elektřina a voda (dvě vodovodní přípojky v..

Lokalita: Brno - Přízřenice13 100 000 Kč

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Nabízíme prodej pozemku pro komerční využití v lokalitě Dolní Heršpice. Pozemek leží souběžně s ulicí Vídeňská nedaleko sjezdu z dálnice D1. CP je 10 182 m2, příjezd k pozemku je po zpevněné cestě. Vedle pozemku se nachází železniční trať. Plocha je určena pro průmyslovou výstavbu dle územního..

Lokalita: Brno1 200 Kč za m2

Nabízíme výměnu bytu 1+kk na ulici Voroněžská v Žabovřekách

Nabízíme výměnu bytu 1+kk na ulici Voroněžská v Žabovřekách

Nabízíme výměnu obecního bytu 1+kk v Žabovřeskách v domě na ulici Voroněžská. Byt se nachází ve 4 patře panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci. CP bytu je 30 m2 vč. sklepu a balkónu. Byt po rekonstrukci ( koupelna, kuchyně, podlahy ). Měsíční náklady 4200,-Kč + elektřina. Výměna za..

Lokalita: Voroněžská, Brno - Žabovřeskyinfo v RK