Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme prodej domu v Újezdu u Brna

Nabízíme prodej domu v Újezdu u Brna

Nabízíme prodej domu v Újezdu u Brna na ulici Na zámečku. Jedná se o samostatně stojící dům, který stojí na pozemku o velikosti 607 m2. Zastavěná plocha je cca 355 m2. Jedná se o bytový dům o 5 bytech, dvojgaráž je před domem, půda o rozloze 180 m2 vhodná k vybudování dalších bytů, zahrada a dvorek..

Lokalita: Na Zámečku, Újezd u Brna9 990 000 Kč

Pronájem zubní ordinace,  55 m² - ul. Úpatní, Brno

Pronájem zubní ordinace, 55 m² - ul. Úpatní, Brno

Nabízíme pronájem plně vybavené zubní ordinace, kolaudované na tento provoz, na ul. Úpatní, Brno. Ordinace se nachází ve 2. patře domu, prostory o celkové ploše 54 m2 se skládají ze vstupní haly s čekárnou, sociálního zařízení (pro pacienty a personál), ordinace a další místnost využívaná jako..

Lokalita: Úpatní, Brno12 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk,  26 m², ul. Úpatní, Brno

Pronájem bytu 1+kk, 26 m², ul. Úpatní, Brno

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, ul. Úpatní, Brno – Nový Lískovec. Byt o CP 26 m2 je po kompletní rekonstrukci – nová prostorná koupelna se sprchovým koutem, kuchyně s varnou deskou a lednicí, v pokoji plovoucí podlaha. Nová plastová okna, orientovaná do vnitrobloku – velmi klidné prostředí. Byt je..

Lokalita: Úpatní, Brno5 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 35 m² - ul. Kristenova, Brno

Pronájem bytu 1+kk, 35 m² - ul. Kristenova, Brno

Nabízíme pronájem bytu 1+kk, ul. Kristenova, Brno. Byt o CP 35 m2 se nachází v 1. patře vnitrobloku domu. Byt je zařízen základním nábytkem – postele, skříně, stůl a židle. Kuchyně s menší lednicí a vařičem. Prostorná a pěkná koupelna s vanou. Možnost pračky. Velmi klidně prostředí.

Lokalita: Kristenova, Brno6 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 50 m² - ul. Hlinky, Neslovice

Pronájem bytu 1+kk, 50 m² - ul. Hlinky, Neslovice

Nabízíme pronájem bytu 1+kk, ul. Hlinky – Neslovice. Byt po kompletní rekonstrukci s klimatizací o CP 50 m2 je částečně zařízený – nová kuchyňská linka se sporákem. V koupelně sprchový kout, hezké moderní obklady. V předsíni vstup do půdního prostoru = úložný prostor. Nad kuchyní je vytvořená..

Lokalita: Hlinky, Neslovice10 500 Kč za měsíc

Nabízíme prodej RD v Holubicích

Nabízíme prodej RD v Holubicích

Nabízíme prodej RD v Holubicích, okres Vyškov, poblíž Brna. Jedná se o dům k celkové rekonstrukci, postavený na pozemku o CP 185 m2. Zajímavá lokalita vzhledem dojezdu do Brna. Dům je napojen na elektřinu, vodu, odpady. Prodává se se studii a projektovou dokumentací podanou na stavebním..

Lokalita: Holubice2 690 000 Kč

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Nabízíme prodej pozemku pro komerční využití v lokalitě Dolní Heršpice. Pozemek leží souběžně s ulicí Vídeňská nedaleko sjezdu z dálnice D1. CP je 10 182 m2, příjezd k pozemku je po zpevněné cestě. Vedle pozemku se nachází železniční trať. Plocha je určena pro průmyslovou výstavbu dle územního..

Lokalita: Brno1 200 Kč za m2

Nabízíme výměnu bytu 1+kk na ulici Voroněžská v Žabovřekách

Nabízíme výměnu bytu 1+kk na ulici Voroněžská v Žabovřekách

Nabízíme výměnu obecního bytu 1+kk v Žabovřeskách v domě na ulici Voroněžská. Byt se nachází ve 4 patře panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci. CP bytu je 30 m2 vč. sklepu a balkónu. Byt po rekonstrukci ( koupelna, kuchyně, podlahy ). Měsíční náklady 4200,-Kč + elektřina. Výměna za..

Lokalita: Voroněžská, Brno - Žabovřeskyinfo v RK