Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme prodej bytu 3+1 na Vinohradech na ulici Velkopavlovická

Nabízíme prodej bytu 3+1 na Vinohradech na ulici Velkopavlovická

Nabízíme prodej bytu v OV 3+1 na Vinohradech v domě na ulici Velkopavlovická. Byt se nachází v 7 patře panelového domu. Dům je po revitalizaci ( zateplení, pl.okna, výtahy, stupačky, atd ). CP bytu je 72 m2, pokoje neprůchozí 19 m2, 12 m2, 12 m2 kuchyně 9 m2, koupelna a WC zvlášť. Byt je po..

Lokalita: Velkopavlovická, Brno6 490 000 Kč

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Husovicích na ulici Mostecká

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Husovicích na ulici Mostecká

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Husovicích v domě na ulici Mostecká. Byt se nachází v přízemí cihlového domu. CP 57 m2, pokoje 19 m2 a 19 m2, kuchyně 9 m2. Částečně vybaven ( kuchyňská linka, sporák, digestoř, věšáková souprava, botník ). Volný je byt ihned. Jedná se o lokalitu s dobrou dostupností..

Lokalita: Mostecká, Brno - Husovice13 500 Kč za měsíc

Nabízíme prodej domu v Újezdu u Brna

Nabízíme prodej domu v Újezdu u Brna

Nabízíme prodej domu v Újezdu u Brna na ulici Na zámečku. Jedná se o samostatně stojící dům, který stojí na pozemku o velikosti 607 m2. Zastavěná plocha je cca 355 m2. Jedná se o bytový dům o 5 bytech, dvojgaráž je před domem, půda o rozloze 180 m2 vhodná k vybudování dalších bytů, zahrada a dvorek..

Lokalita: Na Zámečku, Újezd u Brna10 289 700 Kč

Prodej bytu 2+kk, 40 m² - ul. Bartákova, Brno

Prodej bytu 2+kk, 40 m² - ul. Bartákova, Brno

Nabízíme k prodeji byt 2+kk, Ul. Bartákova, Brno. Byt o CP 40 m2 se nachází ve 2. patře revitalizovaného domu. Byt je částečně zařízený a je udržovaný. Z předsíně s vestavěnými skříněmi jsou vstupy do jednotlivých místností. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, kuchyňskou linkou sporákem. V..

Lokalita: Bartákova, Brno4 490 000 Kč

Pronájem zubní ordinace,  55 m² - ul. Úpatní, Brno

Pronájem zubní ordinace, 55 m² - ul. Úpatní, Brno

Nabízíme pronájem plně vybavené zubní ordinace, kolaudované na tento provoz, na ul. Úpatní, Brno. Ordinace se nachází ve 2. patře domu, prostory o celkové ploše 54 m2 se skládají ze vstupní haly s čekárnou, sociálního zařízení (pro pacienty a personál), ordinace a další místnost využívaná jako..

Lokalita: Úpatní, Brno12 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 50 m² - ul. Hlinky, Neslovice

Pronájem bytu 1+kk, 50 m² - ul. Hlinky, Neslovice

Nabízíme pronájem bytu 1+kk, ul. Hlinky – Neslovice. Byt po kompletní rekonstrukci s klimatizací o CP 50 m2 je částečně zařízený – nová kuchyňská linka se sporákem. V koupelně sprchový kout, hezké moderní obklady. V předsíni vstup do půdního prostoru = úložný prostor. Nad kuchyní je vytvořená..

Lokalita: Hlinky, Neslovice10 500 Kč za měsíc

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 10182 m²

Nabízíme prodej pozemku pro komerční využití v lokalitě Dolní Heršpice. Pozemek leží souběžně s ulicí Vídeňská nedaleko sjezdu z dálnice D1. CP je 10 182 m2, příjezd k pozemku je po zpevněné cestě. Vedle pozemku se nachází železniční trať. Plocha je určena pro průmyslovou výstavbu dle územního..

Lokalita: Brno1 200 Kč za m2

Nabízíme výměnu bytu 1+kk na ulici Voroněžská v Žabovřekách

Nabízíme výměnu bytu 1+kk na ulici Voroněžská v Žabovřekách

Nabízíme výměnu obecního bytu 1+kk v Žabovřeskách v domě na ulici Voroněžská. Byt se nachází ve 4 patře panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci. CP bytu je 30 m2 vč. sklepu a balkónu. Byt po rekonstrukci ( koupelna, kuchyně, podlahy ). Měsíční náklady 4200,-Kč + elektřina. Výměna za..

Lokalita: Voroněžská, Brno - Žabovřeskyinfo v RK